AmerikaPostam, Amerika`daki arkadaşın!
Bir hesabınız yok mu?

Arkadaşlarını davet et

Davet ettiğiniz arkadaşlarınız üyeliklerini tamamlayip ilk gönderimlerini yaptıklarında $5, ikinci gönderimlerini yaptıklarında $10, üçüncü gönderimlerini yaptıklarında $15 toplamda $150 ödül kazanabilirsiniz.

Paylaş ve kazan

Artık arkadaşlarını Amerikapostam`ı kullanmaları için davet ederek onlar sistemi kullandıkça sen de ödül kazanabilirsin.

Davet ettiğin arkadaşın ilk minimum 50$`lık paket ödemesini (gümrük vergisi hariç) yaptığında 5$, ikinci minimum 50$`lık paket ödemesini yaptığında 10$ ve üçüncü minimum 50$`lık paket ödemesini yaptığında da 15$ olmak üzere bir arkadaşınızdan toplam 30$ kazanabilirsin. Kampanya`dan kazanabileceğin maximum ödül tutarı 150$`dır.

Kazanılan ödüller nasıl kullanılır?

Amerikapostam, kampanya dahilinde kötüye kullanım tespit etmesi halinde yaptırım hakkını saklı tutar.
Kazanılan ödüller hesabınıza paket gönderiminde kullanabileceğiniz kredi bakiyesi olarak tanımlanacak ve tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kazandığınız tutarı kullanmak için posta kutunuzda bulunan bir paketinizin Türkiye gönderimini yapmanız yeterlidir. Hesabınıza tanımlanan ödül tutarı otomatik olarak ödeyeceğiniz kargo ücreti tutarından düşecektir.