Amerika’dan Alışverişin En Hesaplı Yolu

Türkiye’de teknoloji, moda, dekorasyon, spor gibi birçok konuda uzmanların kaleme aldığı yazıların bulunduğu dergilere ulaşmak isteyen bir kitle var. Dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerinin Türkiye’ye gelmesi ise oldukça uzun sürebiliyor. Yeni sezon ürünlere hemen sahip olmak isteyen moda tutkunları ise bu süreci bekleyerek geçirmek istemiyor. Kozmetik ürünlerden elektronik eşyalara, spor malzemelerinden bebek ürünlerine kadar Türkiye’de bulunmayan ancak tam da aradığınız ürünler Amerika’da bulunabiliyor.

Amerika’dan İste Hemen Gelsin!

Peki Türkiye’de bulamadığınız veya Türkiye’ye gelmesi uzun sürecek ürünleri hemen satın almak istediğinizde ne yapabilirsiniz? Bu durumda AmerikaPostam, hızlı kargo hizmeti ile en büyük kurtarıcınız oluyor. Basılı yayın örneği üzerinden gidecek olursak; haftalık, aylık olarak almak istediğiniz dergiler, uluslararası konular ile ilgilenen ve tüm dünyayı içerisindeki haberlerde barındıran gazeteler, ana dilindeki kitapların hepsini veya isterseniz daha fazlası AmerikaPostam ile hızlı bir şekilde arşivinize ekleyebilirsiniz.

Amerika’dan alışveriş yaparsam Türkiye’ye gelmesi çok uzun sürer diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Tabii ki de hiçbir dergi tutkunu haberleri, gelişmeleri sonradan öğrenmek istemez. Anında dergisi elinde olsun, inceleyebilsin ve gündem gelişmelerinden geri kalmamak ister. Amerika’dan ne sipariş etsem elime hemen geçmez ki dergilerin de zaten yeni sayısı çıkar diyorsanız; AmerikaPostam diğer kargo veya transfer şirketlerinden bir fark yaratıyor ve oldukça uygun kargo ücretleri ile en hızlı hizmeti sunuyor. Derginiz, kitabınız veya istediğiniz herhangi bir ürün eğer 2-3 iş günü içerisinde elinizde olsun istiyorsanız; tercih edeceğiniz tek bir site var o da AmerikaPostam!

Amerika Alışverişlerinizde En Ucuz Kargo Fiyatı

Amerika’dan alışveriş yapabiliyorum, hızlı bir şekilde elime ulaşacak o zaman çok fazla kargo ücreti ödeyeceğim demektir” diye düşünüyorsanız, sizi AmerikaPostam’ın kendine özel geliştirdiği sistem ile tanıştıralım! AmerikaPostam sayesinde Amerikadan sipariş verdiğiniz ürününüzü en ucuz kargo fiyatları ile teslim alabilirsiniz.

AmerikaPostam, dergi ve kitaplarınızı bile kırılacak eşya özverisi ile taşıyarak, müşterilerine teslim ediyor. Müşterinin güveni ve memnuniyetini ön planda tutulduğu için; ayrıca Amerika’dan satın alınan ürünler kargolanmadan önce fotoğraflanarak AmerikaPostam datalarında saklanıyor. Böylece ürününüz hakkında herhangi bir sorunuz olursa veya sorunlarınıza uzman personel ekip tarafından hızlıca yanıt alabilirsiniz.

1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like